Ebba Pilo Karth

Ebba Pilo Karth

Inga fler pågående positioner

Förmögenhet: 33 675 $ per 2026-09-30

Consumer Services
Industrial Services
Finance

Profil

Ebba Pilo Karth currently works at Get This Globe AB, as Chairman.
Ms. Karth also formerly worked at Forsen AB, as Chief Financial Officer and John Mattson Fastighetsföretagen AB, as Chief Financial Officer from 2024 to 2026.
Ms. Karth received her graduate degree from Royal Institute of Technology.

Kända innehav i offentliga företag

FöretagDatumAntal aktierVärderingVärderingsdatum
2026-06-01 6 132 ( 0,01 % ) 33 675 $ 2026-09-30

Aktiva positioner av Ebba Pilo Karth

FöretagPositionStart

Tidigare kända positioner av Ebba Pilo Karth

FöretagPositionSlut
JOHN MATTSONAB Finansdirektör/CFO 2026-07-01
Finansdirektör/CFO -
Se detaljerna i Ebba Pilo Karths erfarenhet

Ebba Pilo Karths utbildningar

Erfarenheter
Innehade positioner

Aktiva

Inaktiva

Börsnoterade företag

Privata företag

Relationer

3

Första gradens relationer

3

Företag kopplade till första graden

Man

Kvinna

Styrelseledamöter

Chefer

Kopplade företag

Privata företag3

Consumer Services

Industrial Services

Finance

  1. Börsen
  2. Insiders
  3. Ebba Pilo Karth