Carlos Alberto Alemán

Carlos Alberto Alemán

Generell Rådgivare på
Alemán Dominguez & Asociados
71 år
Utilities
Energy Minerals
Consumer Services

Profil

Carlos Alberto Alemán currently works at Alemán Dominguez & Asociados, as Partner.
Mr. Alemán also formerly worked at Gas Argentino SA, as Vice Chairman and MetroGas SA, as Director.
Mr. Alemán received his graduate degree from Universidad de Buenos Aires.

Aktiva positioner av Carlos Alberto Alemán

FöretagPositionStart
Alemán Dominguez & Asociados
Generell Rådgivare 2010-07-21

Tidigare kända positioner av Carlos Alberto Alemán

FöretagPositionSlut
Direktör/Styrelseledamot -
METROGAS S.A. Direktör/Styrelseledamot -
Se detaljerna i Carlos Alberto Alemáns erfarenhet

Carlos Alberto Alemáns utbildningar

Erfarenheter
Innehade positioner

Aktiva

Inaktiva

Börsnoterade företag

Privata företag

Relationer

1

Första gradens relationer

4

Företag kopplade till första graden

Man

Kvinna

Styrelseledamöter

Chefer

Kopplade företag

Privata företag4

Utilities

Energy Minerals

Consumer Services

Alemán Dominguez & Asociados

  1. Börsen
  2. Insiders
  3. Carlos Alberto Alemán